Zaproszenia na chrzest ze zdjęciem

Wszystkie widniejące tu zaproszenia możemy wykonać na dowolną okazję taką jak:
chrzest, komunia czy urodziny.

Zaproszenia na chrzest dla chłopca i zaproszenia na chrzest dziewczynki

Chrzest Święty jest szczególnym, bo pierwszym sakramentem katolickim jakie przyjmuje nowonarodzone dziecko. Uroczystość i przyjęcie zorganizowane z tej okazji jest też często pierwszym spotkaniem dziecka z rodziną i przyjaciółmi rodziców. Zaproszenia na chrzest dla chłopca i zaproszenie na chrzest dla dziewczynki, które oferujemy wyróżniają się elegancją, a jednocześnie są uniwersalne i stylowe. Klasyczne wzory nawiązujące do charakteru uroczystości z pewnością spodobają się dziadkom i chrzestnym dziecka. Dużą popularnością cieszą się także zaproszenia na chrzest ze zdjęciem dziecka, będące jednocześnie wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia w życiu całej rodziny.

Oferujemy papeterię dziecięcą w pięknej, pastelowej kolorystyce oraz elegancki druk tekstu podkreślą wagę tego wydarzenia. Do każdego oferowanego przez nas zaproszenia dołączona jest stylowa koperta w takich samych barwach. Poza papeterią dziecięcą oferujemy także ręcznie robione zaproszenia ślubne.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Zaproszenia dziecięce – komunia, urodziny

Pierwsza Komunia Święta podobnie jak chrzest jest ważnym sakramentem. Dziecko świadome wagi wydarzenia chętnie uczestniczy w jego organizacji. Wybór zaproszeń jest świetną okazją do spędzenia razem czasu i podbudowuje w dziecku świadomość własnej decyzyjności. Nasze zaproszenia mają motywy nawiązujące do okazji, ponadto utrzymane są w jasnych, pastelowych kolorach oraz posiadają złote i srebrne zdobienia.

Także zaproszenia z papieru na urodziny to miły gest. Ten zwyczaj wciąż cieszy się dużą popularnością i dzieci chętnie właśnie w taki sposób informują swoich przyjaciół o przyjęciu urodzinowym. Oferowane przez nas piękne, kolorowe zaproszenia przyciągają wzrok i z pewnością ucieszą małych imprezowiczów. Aby dokonać zamówienia wystarczy zaznaczyć wybrany przez siebie szablon zaproszenia i dokonać zamówienia.