Najczęściej zadawane pytania


Wykonujemy dodruki zaproszeń, ale zawsze prosimy naszych klientów, aby upewnili się, że na liście nikogo nie brakuje lub nie ma błędów. Cena dodruków jest wyższa w związku z kosztem druku małych ilości. Zawsze warto zamówić kilka niespersonalizowanych zaproszeń lub winietek więcej.

Cena stała za dodruk = 100 zł + (cena zaproszenia według cennika x ilość). Minimalna ilość dodruku 10 sztuk

Po akceptacji projektu rozpoczyna się czas realizacji zamówienia, który wynosi standardowo 14 dni roboczych z zastrzeżeniem braku możliwości skrócenia terminów w sezonie wzmożonej pracy (marzec – sierpień).  W terminy realizacji zamówienia nie jest wliczony czas dostawy.

Minimalne zamówienie wynosi u nas 15 sztuk lub 150 złotych. Jeśli potrzebujesz mniejszej ilości zaproszeń – napisz do nas emaila, a wykonamy dla ciebie mniejsze zamówienie o minimalnej wartości 150 zł + koszt kuriera.

Tak, więcej informacji w dziale próbki.

Jeśli wybrałeś personalizację zaproszeń prosimy o dołączenie listy gości. Preferujemy pliki excel, word lub notatnik.

Dane w zaproszeniach umieszczane są automatycznie, bez sprawdzania poprawności tekstu, w związku z tym plik należy przygotować starannie – prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność listy.

Wpisujemy imię i nazwisko w bierniku, ewentualny skrót Sz. P.; z rodziną; z osobą towarzyszącą etc. Prosimy nie używać caps locka. Prosimy o nieumieszczanie numeracji przy nazwiskach – tylko dokładnie to co ma się znaleźć w personalizacji.

Nie, zaproszenia są produktem przygotowywanym na zamówienie, wysoko spersonalizowanym w związku z tym według polskiego prawa takie produkty nie podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni.

Z reguły nie udzielamy zniżek / rabatów. Jesteśmy małym studio, wkładamy w naszą pracę serce i czas, jednocześnie staramy się, żeby nasze ceny były przystępne. Szanujemy swoją pracę i naszych klientów, również tych, którzy wcześniej zamówili u nas zaproszenia płacąc pełną kwotę.

Rabat możemy tylko zaoferować przy bardzo dużych zamówieniach (np. powyżej 150 kompletów zaproszeń), gdy koszt samego druku jest trochę niższy. Natomiast w innych przypadkach tego nie robimy.

Niestety, na obecną chwilę nie mamy stacjonarnego sklepu, ale z przyjemnością spotkamy się z wami w Radomiu, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla Nas i dla Was terminu. Na spotkaniu możemy porozmawiać i ustalić szczegóły oraz możecie zobaczyć próbki zaproszeń czy wybrać papier.

Większość naszych projektów możemy modyfikować. Wyślijcie do nas wiadomość z opisem pożądanych zmian, a my zobaczymy, czy są możliwe. Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwukartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Cena 20-150 zł

Zaproszenia zwykle rozdaje się gościom minimum 3 miesiące przed ślubem (ale nie jest to reguła, można wcześniej, niektórzy rozdają później). Jeśli wiecie, kiedy chcecie rozpocząć rozdawanie zaproszeń, złóżcie zamówienie z odpowiednim wyprzedzeniem. Weźcie pod uwagę przede wszystkim czas realizacji zamówienia.