FAQ

Najczęściej zadawane pytania


Wykonujemy dodruki zaproszeń, ale zawsze prosimy naszych klientów, aby upewnili się, że na liście nikogo nie brakuje lub nie ma błędów. Cena dodruków jest wyższa w związku z kosztem druku małych ilości. Zawsze warto zamówić kilka niespersonalizowanych zaproszeń lub winietek więcej.

Cena stała za dodruk = 100 zł + (cena zaproszenia według cennika x ilość). Minimalna ilość dodruku 10 sztuk

Po akceptacji projektu rozpoczyna się czas realizacji zamówienia, który wynosi standardowo 14 dni roboczych z zastrzeżeniem braku możliwości skrócenia terminów w sezonie wzmożonej pracy (marzec – sierpień).  W terminy realizacji zamówienia nie jest wliczony czas dostawy.

Minimalne zamówienie wynosi u nas 15 sztuk lub 150 złotych. Jeśli potrzebujesz mniejszej ilości zaproszeń – napisz do nas emaila, a wykonamy dla ciebie mniejsze zamówienie o minimalnej wartości 150 zł + koszt kuriera.

Tak, próbki można zamawiać tutaj

Preferujemy pliki excel lub word.

Dane w zaproszeniach umieszczane są automatycznie, bez sprawdzania poprawności tekstu, w związku z tym plik należy przygotować starannie – prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność listy.

Jeśli wybrałeś personalizację zaproszeń prosimy o dołączenie listy gości w bierniku. Wpisujemy imię i nazwisko, ewentualny skrót Sz. P.; z rodziną; z osobą towarzyszącą etc.

Lista gości na koperty powinna być przygotowana w mianowniku.

Nie, zaproszenia są produktem przygotowywanym na zamówienie, wysoko spersonalizowanym w związku z tym według polskiego prawa takie produkty nie podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni.

Tak, do każdej kolekcji możemy zaprojektować wszystkie dodatki, więcej informacji znajdziecie tutaj

Niestety nie, drukujemy tylko projekty przygotowane w naszej pracowni. Jeśli masz gotowy projekt polecamy skorzystać z usług drukarni.

Większość naszych projektów możemy modyfikować. Wyślijcie do nas wiadomość z opisem pożądanych zmian, a my zobaczymy, czy są możliwe. Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwukartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Cena 20-150 zł.

Tak, możemy przygotować różne wersje. Należy dostarczyć nam przetłumaczony tekst.

Tak, każdą kolekcję znajdującą się w sklepie możemy przystosować do odpowiedniej okazji.