twój wymarzony projekt

ślub to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. wiemy, że chcecie, aby wszystko tego dnia wyglądało i było idealne, dlatego w Broda Zaprasza możemy przygotować dla Was zupełnie nowy projekt zaproszenia i dodatków, który będzie dostosowany do motywu / stylu Waszej uroczystości

Koszt indywidualnego projektu graficznego to 400 zł + koszty produkcji zawarte w cenniku

.

wyróżnij się

Zaproszenia indywidualne


zaproszenia ślubne będące projektem indywidualnym dają wręcz nieograniczone możliwości wykonania każdego detalu według życzeń i pomysłu Państwa Młodych. Dotyczy to zarówno wyboru papieru, jego faktury, koloru, jak i czcionki, personalizowanej ilustracji czy też dodatkowych zdobień, np. wstążek itp.

dostosowane do ciebie


w Broda Zaprasza dbamy o to by zaproszenia ślubne na zamówienie były wyjątkowe. Gwarantujemy odpowiedni i profesjonalny układ, grafik, tekstu, ilustracji oraz dopracowanie zaproszenia w każdym, najmniejszym nawet detalu.

Moment wręczania zaproszeń gościom jest bardzo ważny, ponieważ daje pogląd jaki będzie ten wielki dzień. Decydując się na personalizowane zaproszenia ślubne wręczacie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, co dotyczy tylko Was. Zaproszenia, które przygotujemy będą tożsame z historią Waszej miłości oraz  stylem i motywem wesela. Projektujemy i wykonujemy zaproszenia dla naszych Klientów samodzielnie, dokładając wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom i wymaganiom Pary Młodej.

ponad

50

wzorów zaproszeń
ponad

10 000

złożonych kopert
ponad

5 000

zadowolonych klientów