twój wymarzony projekt

ślub to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. wiemy, że chcecie, aby wszystko tego dnia wyglądało i było idealne, dlatego w Broda Zaprasza możemy przygotować dla Was zupełnie nowy projekt zaproszenia i dodatków, który będzie dostosowany do motywu / stylu Waszej uroczystości

Koszt indywidualnego projektu graficznego to 400 zł + koszty produkcji zawarte w cenniku

.

wyróżnij się

Zaproszenia indywidualne


zaproszenia ślubne będące projektem indywidualnym dają wręcz nieograniczone możliwości wykonania każdego detalu według życzeń i pomysłu Państwa Młodych. Dotyczy to zarówno wyboru papieru, jego faktury, koloru, jak i czcionki, personalizowanej ilustracji czy też dodatkowych zdobień, np. wstążek itp.

dostosowane do ciebie


w Broda Zaprasza dbamy o to by zaproszenia ślubne na zamówienie były wyjątkowe. Gwarantujemy odpowiedni i profesjonalny układ, grafik, tekstu, ilustracji oraz dopracowanie zaproszenia w każdym, najmniejszym nawet detalu.

jak wygląda zamówienie? jak długo trwa?

Etap 1

Pierwszym krokiem w przypadku zamówienia projektu indywidualnego jest napisanie emaila na info@brodazaprasz.pl. Opisujecie tam wasz motyw przewodni ślubu i wesela, kolorystykę, załączacie inspirację oraz podajecie datę ślubu i ilość zaproszeń. W ciągu 1-3 dni roboczych, otrzymacie od nas odpowiedź zwrotną ze wstępną wyceną i dalszymi krokami.

Etap 2

Po akceptacji wstępnej wyceny i ustaleniu szczegółów – startujemy z pracą nad projektem. Cały ten pierwszy, najważniejszy etap projektowy, zajmuje do 15 dni roboczych. Jeśli pojawiają się poprawki, nanosimy je w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania feedbacku. Wykonujemy do 3 poprawek w ramach projektu.

Etap 3

Jeśli dochodzimy do tego momentu, to projekt, wraz z ewentualnymi poprawkami został już w całości zaakceptowany. Czekamy na wszystkie ostateczne treści (np. o noclegu czy poprawinach) i listy do personalizacji (jeśli taka będzie przewidziana). Przygotowujemy ostateczne zestawienie i podsumowanie finansowe.

Etap 4

Już prawie koniec! Chociaż najpiękniejsze dopiero się wydarzy… jeśli mamy zaakceptowaną wycenę i projekt w ostatecznej formie, prosimy o wpłatę kwoty za realizację. Na następny dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy etap realizacji! Od tej pory, w ciągu 14 dni roboczych, zajmujemy się procesem realizacji zamówienia – zlecanie, druk, zdobienia i skład. Po tym czasie, nadajemy przesyłkę, aby mogła w końcu trafić do Was!

ponad

50

wzorów zaproszeń
ponad

10 000

złożonych kopert
ponad

5 000

zadowolonych klientów