przykładowe menu

Dla każdej naszej pary dodatki projektujemy indywidualnie, tak aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne.
W związku z tym nie znajdziecie u nas opcji 'kup teraz’ przy dodatkach, a jedynie przykładowe realizacje.
Jeśli pragniesz zamówić u nas papeterię na twoje przyjęcie – wypełnij formularz dostępny TUTAJ i poczekaj na wizualizacje.

więcej realizacji znajdziesz na naszym instagramie

Kartki z menu weselnym to praktyczny dodatek, który coraz częściej pojawia się na przyjęciach. Pięknie wykonane, dopasowane do stylu imprezy menu, jest też wspaniałą dekoracją stołu. Goście weselni z pewnością docenią to, że będą mogli wiedzieć jakie potrawy pojawią się w czasie przyjęcia. Dzięki temu każdy będzie mógł przewidzieć kiedy zostanie podane danie, które ma ochotę zjeść. Menu weselne jest potrzebne zwłaszcza w sytuacji kiedy Para Młoda daje gościom do wyboru kilka opcji, np. dania wegetariańskie i mięsne. Wtedy każda zaproszona osoba może powiedzieć kelnerowi co wybiera.

W Broda Zaprasza oferujemy indywidualnie zaprojektowane, ręcznie robione menu weselne. Eleganckie, spójne z innymi dodatkami ślubnymi, jak numerki, winietki czy pudła na koperty weselne, menu podkreśli dekorację stołu. W naszych realizacjach nie brakuje zarówno efektownych, bogato zdobionych kartek w stylu glamour, jak i nieco skromniejszych, rustykalnych czy minimalistycznych propozycji. Aby złożyć zamówienie wystarczy wypełnić formularz na stronie.