Zaproszenia ślubne

Jeżeli nie jesteście pewni, który wzór wybrać lub chcielibyście na żywo zobaczyć nasze zaproszenia,
to zachęcamy Was do zamawiania próbek.

Zaproszenia ślubne glamour i inne style

Jednym z trendów, które są widoczne od wielu lat jest wybór zaproszeń ślubnych będących nawiązaniem do stylu przyjęcia weselnego. Motywem przewodnim może być zarówno kolor, jak i charakter imprezy. Zaproszenia ślubne glamour świetnie sprawdzają się w przypadku bogatych, wielkich przyjęć, na których królują blichtr i liczne zdobienia. Kolorystyka złota i srebra świetnie wpisuje się w klimat tego typu imprez.

Równie popularne są wesela w stylu minimalistycznym. W tym przypadku dominują stonowane, pastelowe kolory. Taka estetyka świetnie sprawdza się dla osób, które źle czują się w zbytnim przepychu. Oferowane przez nas minimalistyczne zaproszenia ślubne są równie eleganckie, co te w stylu glamour. Subtelna kolorystyka, delikatne motywy kwiatowe oraz proste, klasyczne czcionki z treścią oddają cały urok minimalizmu.

Papeteria ślubna zestawy

Zaproszenia to najważniejszy element ślubnej papeterii. Oprócz nich Państwo Młodzi często decydują się także na inne jej elementy. Do druków ślubnych należą także winietki, plan stołów czy menu. Dzięki nim goście mogą dowiedzieć się, co będzie serwowane podczas przyjęcia, czy też, jak będą siedzieć poszczególni goście. Warto zdecydować się na gotowe zestawy papeterii ślubnej. Dzięki temu wszystkie jej elementy będą miały spójną kolorystykę i styl nawiązujący do motywu przewodniego przyjęcia. W zestawach oprócz zaproszeń mogą znaleźć się winietki, numerki, księga gości i inne.

W ostatnich latach coraz bardziej popularne są save the date, czyli elektroniczne zaproszenia na ślub. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, bo pozwala poinformować gości o planowanym weselu z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu mogą oni znacznie wcześniej zaplanować swój grafik. Takie rozwiązanie doceniają zwłaszcza osoby na stałe mieszkające za granicą, ponieważ pozwala im to, np. wcześniej zarezerwować lot.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie zaproszenia ślubne o różnych stylach i kolorystyce. Ich wybór będzie wizytówką tego wyjątkowego dnia – Waszego ślubu. Serdecznie zapraszamy do zakupu. Zaproszenia można zamówić pod linkiem.