przykładowe winietki

Dla każdej naszej pary dodatki projektujemy indywidualnie, tak aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne.
W związku z tym nie znajdziecie u nas opcji 'kup teraz’ przy dodatkach, a jedynie przykładowe realizacje.
Jeśli pragniesz zamówić u nas papeterię na twoje przyjęcie – wypełnij formularz dostępny TUTAJ i poczekaj na wizualizacje.

więcej realizacji znajdziesz na naszym instagramie

Winietki są formą weselnej dekoracji. W elegancki sposób wskazują one gościom miejsce przy stole. Państwo Młodzi planują usadzenie gości w taki sposób, aby każdy z nich dobrze się czuł i świetnie bawił. Zazwyczaj sadza się więc obok siebie osoby, które się znają i lubią. Dzięki winietkom goście weselni nie muszą od razu po przyjściu na salę szukać odpowiedniego miejsca. Pozwala to na spokojne wypicie toastu i przekazanie prezentów. Poza formą informacyjną, winietki ślubne są także wspaniałą ozdobą na weselnym stole.

Państwo Młodzi często decydują się na winietki, które swoim kolorem i wyglądem będą nawiązywały do stylu przyjęcia. To dobre rozwiązanie by wszystkie dodatki takie jak np. numerki czy menu weselne były ze sobą spójne. Oferujemy oryginalne winietki ślubne o różnych stylach i motywach, dzięki czemu każda Para Młoda będzie mogła wybrać coś dla siebie.

Stylowe winietki weselne od BrodaZaprasza

Winietki ślubne są, obok zaproszeń, jednym z elementów papeterii. Pary Młode często zamawiają gotowe zestawy wybierając jeden styl dla zaproszeń i dodatków weselnych. To bardzo praktyczne rozwiązanie. W naszym sklepie dostępne są eleganckie winietki ślubne glamour, pięknie zdobione, ze złotymi lub srebrnymi elementami. To świetny wybór na duże, wystawne wesela utrzymane w tym samym klimacie.

Dużą popularnością cieszą się także wesela w stylu rustykalnym. Dekoracje wykonane z naturalnych materiałów, wspaniale wpisują się w motyw sielskiej, kojarzącej się z odpoczynkiem na wsi, imprezy weselnej. Dostępne w naszej ofercie rustykalne winietki ślubne, wspaniale oddadzą ten klimat. Zdobione kwiatami, subtelnymi liśćmi, a nawet te jednobarwne, gładkie kartki mogą być też piękną pamiątką dla gości weselnych.