Pudło na koperty weselne

Dla każdej naszej pary dodatki projektujemy indywidualnie, tak aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne.
W związku z tym nie znajdziecie u nas opcji 'kup teraz’ przy dodatkach, a jedynie przykładowe realizacje.
Jeśli pragniesz zamówić u nas papeterię na twoje przyjęcie – wypełnij formularz dostępny TUTAJ i poczekaj na wizualizacje.

więcej realizacji znajdziesz na naszym instagramie

Pudełko  na koperty weselne to jeden z dodatków ślubnych. Dzięki niemu w łatwy i bezpieczny sposób można przechować prezenty pieniężne od gości przez czas wesela. Jest także świetną pamiątką po wielkim dniu i przyda się chociażby na przechowanie kartek z życzeniami, ale także innych dodatków – winietek, zawieszek na butelki, itp. Przyjmowanie kopert  ślubnych przez nowożeńców następuje zazwyczaj po ślubie. Odbierają je w imieniu Państwa Młodych ich świadkowie.

Jednak niezręcznie jest trzymać koperty w rękach. Eleganckie i stylowe pudełko będzie nie tylko dobrze się prezentować, ale przede wszystkim pozwoli przechować kartki z życzeniami i koperty otrzymane od gości.  Pudło na koperty weselne warto dobrać do pozostałych dekoracji, stylu i motywu wesela. Dzięki temu całość będzie miała spójny charakter.

Jakie pudełko na koperty wybrać i gdzie je zamówić?

Pudełko na koperty weselne najlepiej dopasować do stylu i motywu wesela. Broda Zaprasza to indywidualne projekty papeterii ślubnej i dodatków. Pudełka na koperty weselne robimy po konsultacji z Para Młodą – według ich życzeń.

W zależności od motywu przyjęcia weselnego może to być drewniane pudełko w stylu rustykalnym, minimalistyczne i nowoczesne lub bogato zdobione – glamour. Na pudełku umieszcza się najczęściej inicjały lub imiona Pary Młodej oraz  datę ślubu. Aby dokonać zamówienia wystarczy wypełnić formularz.