przykładowe numerki na stół

Dla każdej naszej pary dodatki projektujemy indywidualnie, tak aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne.
W związku z tym nie znajdziecie u nas opcji 'kup teraz’ przy dodatkach, a jedynie przykładowe realizacje.
Jeśli pragniesz zamówić u nas papeterię na twoje przyjęcie – wypełnij formularz dostępny TUTAJ i poczekaj na wizualizacje.

więcej realizacji znajdziesz na naszym instagramie

Numerki na stół weselny to świetny element jego dekoracji, a jednocześnie praktyczny dodatek. Pomaga odnaleźć się gościom na sali weselnej. Dzięki nim także obsługa kelnerska dużo sprawniej będzie mogła donosić posiłki dla gości. Zasadą jest, aby numerki były dopasowane do innych elementów i dekoracji weselnych i tworzyły razem spójną całość. Numerki na stół weselny, które oferujemy wyróżniają się elegancją i dbałością o każdy detal, stanowią świetne uzupełnienie dekoracji weselnego stołu.

Stylowe i klasyczne numerki na stół weselny

Organizując przyjęcie weselne, warto zdecydować się na jeden motyw, kolor i styl. Wtedy też dużo łatwiej urządzić eleganckie i spójne przyjęcie. Pary Młode często decydują się na gotowe zestawy papeterii ślubnej, w których  oprócz numerków są także zaproszenia, winietki ślubne i inne dodatki. W naszej ofercie znajdują się eleganckie numerki na stół  w stylu glamour, zdobione złotymi lub srebrnymi elementami, które świetnie będą pasowały na bogato udekorowane stoły weselne. Dla osób, które wolą skromniejsze dekoracje, świetną alternatywą będą numerki w stylu minimalistycznym lub rustykalnym. Aby dokonać zamówienia wystarczy wejść na stronę.