przykładowe księgi gości

Dla każdej naszej pary dodatki projektujemy indywidualnie, tak aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne.
W związku z tym nie znajdziecie u nas opcji 'kup teraz’ przy dodatkach, a jedynie przykładowe realizacje.
Jeśli pragniesz zamówić u nas papeterię na twoje przyjęcie – wypełnij formularz dostępny TUTAJ i poczekaj na wizualizacje.

więcej realizacji znajdziesz na naszym instagramie

Księga gości weselnych jest wyjątkową pamiątką ślubną. Dzięki niej goście mogą napisać kilka ciepłych słów Parze Młodej. Księga gości powinna być odpowiednio dobrana i dopasowana do dekoracji ślubnych. Oferujemy niebanalne księgi gości weselnych – ręcznie wykonane i dopracowane w każdym, najmniejszym nawet detalu.

Księga gości weselnych to obok winietek, zaproszeń czy numerków, nieodłączny element przyjęcia weselnego. Dobrym rozwiązaniem jest wybór gotowych zestawów papeterii ślubnej, w których każdy z elementów jest wykonany w tym samym stylu – zgodnym z motywem wesela.

Księga gości weselnych w stylu glamuor lub rustykalnym

Wygląd księgi gości jest bardzo ważny. Jej okładka powinna nawiązywać do stylu i dekoracji sali weselnej lub motywu ślubu. Standardowa księga składa się z zabezpieczenia, okładki i kartek.  Elegancka i dopasowana do stylu wesela oprawka księgi przyciągnie wzrok gości i zachęci ich do zostawienia wpisu. Wśród naszych propozycji znajdują się eleganckie księgi gości w stylu glamour. Przykuwają wzrok złotymi i srebrnymi zdobieniami i efektowną czcionką.

Spersonalizowana oprawa z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu pięknie dopełnia całość wykonania.  Wśród naszych propozycji znajdują się także nieco skromniejsze, nawiązujące do natury, księgi gości w stylu rustykalnym. Zdobione naturalnymi kwiatami i liśćmi świetnie wpisują się w naturalny, sielski klimat rustykalnego wesela. Księgi gości weselnych można zamówić pod linkiem.