1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Po akceptacji projektu rozpoczyna się czas realizacji zamówienia, który wynosi standardowo 14 dni roboczych. 

  

2. Czy jest możliwość zamówienia mniejszej ilości zaproszeń?

Minimalne zamówienie wynosi u nas 15 sztuk lub 200 złotych. Jeśli potrzebujesz mniejszej ilości zaproszeń - napisz do nas emaila, a wykonamy dla ciebie mniejsze zamówienie o minimalnej wartości 200 zł + koszt kuriera. 

  

3. Czy czas realizacji może być krótszy niż 14 dni roboczych?

Realizacja liczona jest od dnia zaksięgowania całej kwoty i wynosi do 14 dni roboczych z zastrzeżeniem braku możliwości skrócenia terminów w sezonie wzmożonej pracy (marzec – sierpień).  W terminy realizacji zamówienia nie jest wliczony czas dostawy.

  

4. Czy mogę zamówić próbki zaproszeń?

Tak, więcej informacji w dziale próbki.

  

5. Jak przygotować listy do personalizacji?

Do zaproszeń:

imiona i nazwiska gości należy umieścić w jednej kolumnie bez numeracji

imiona i nazwiska gości powinny być odmienione w bierniku (np. zapraszamy Macieja Nowaka)

jeśli mają być zastosowane zwroty grzecznościowe, również należy je uwzględnić

polecamy sprawdzić dokładnie pisownię. nie sprawdzamy błędów, a zmiany po akceptacji projektów są niemożliwe

 

Do winietek: nazwiska gości bez odmiany.

  

6. Czy mogę zwrócić zamówione zaproszenia?

Nie, zaproszenia są produktem przygotowywanym na zamówienie, wysoko spersonalizowanym w związku z tym według polskiego prawa takie produkty nie podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni.

  

7. Czy możemy dostać zniżkę / rabat?

Z reguły nie udzielamy zniżek / rabatów. Jesteśmy małym studio, wkładamy w naszą pracę serce i czas, jednocześnie staramy się, żeby nasze ceny były przystępne. Szanujemy swoją pracę i naszych klientów, również tych, którzy wcześniej zamówili u nas zaproszenia płacąc pełną kwotę.

 

Rabat możemy tylko zaoferować przy bardzo dużych zamówieniach (np. powyżej 150 kompletów zaproszeń), gdy koszt samego druku jest trochę niższy. natomiast w innych przypadkach tego nie robimy. mam nadzieję, że państwo to rozumieją.

  

8. Czy można gdzieś stacjonarnie obejrzeć wasze zaproszenia?

Niestety, na obecną chwilę nie mamy stacjonarnego sklepu, ale z przyjemnością spotkamy się z wami w Radomiu, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla Nas i dla Was terminu. Na spotkaniu możemy porozmawiać i ustalić szczegóły oraz możecie zobaczyć próbki zaproszeń czy wybrać papier.

  

9. Podobają nam się dwa wasze projekty, chcielibyśmy je połączyć – czy jest taka możliwość?

Większość naszych projektów możemy modyfikować. Wyślijcie do nas wiadomość z opisem pożądanych zmian, a my zobaczymy, czy są możliwe.

  

10. Kiedy powinniśmy zamówić zaproszenia?

Zaproszenia zwykle rozdaje się gościom minimum 3 miesiące przed ślubem (ale nie jest to reguła, można wcześniej, niektórzy rozdają później). Jeśli wiecie, kiedy chcecie rozpocząć rozdawanie zaproszeń, złóżcie zamówienie z odpowiednim wyprzedzeniem. Weźcie pod uwagę przede wszystkim czas realizacji zamówienia.

  

11. Ile zaproszeń powinniśmy zamówić?

To zależy od ilości gości, jaką chcecie zaprosić (pamiętajcie, że ilość zaproszeń jest mniejsza niż ilość gości - zazwyczaj zapraszamy pary, małżeństwa, rodziny z dziećmi). Zwykle zalecamy zamówić minimum 10% więcej zaproszeń. w przypadku zaproszeń spersonalizowanych, warto zamówić dodatkowe zaproszenia puste, na wypadek, gdybyście o kimś zapomnieli.

  

12. Czy możliwy jest dodruk?

Wykonujemy dodruki zaproszeń, ale zawsze prosimy naszych klientów, aby upewnili się, że na liście nikogo nie brakuje lub nie ma błędów. Cena dodruków jest wyższa w związku z kosztem druku małych ilości i przyspieszonym trybem realizacji. Zawsze warto zamówić kilka niespersonalizowanych zaproszeń lub winietek więcej.

 

Cena stała za dodruk = 50 zł + (cena zaproszenia/ dodatku według cennika x ilość). Minimalna ilość dodruku 5 sztuk

 

  

 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies Twojej przeglądarki.