Broda Zaprasza | Jak Zamawiać
21824
page-template-default,page,page-id-21824,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

ZAMAWIANIE KROK PO KROKU

Cała korespondencja dotycząca procesu zamawiania jest emaliowa- nawet w przypadku rozmowy telefonicznej w niedługim czasie prześlemy maila z podsumowaniem rozmowy.

 

OFERTĘ DZIELIMY NA DWIE NATURALNE SEKCJE:

· zaproszenia

· dodatki ślubne i weselne

ZAPROSZENIA

1

Chcąc złożyć zamówienie, uzupełniacie formularz, w którym wpisujecie wszystkie szczegóły. Wszelkie zmiany i modyfikacje, które nie są przewidziane w formularzu, opisujecie w ostatnim oknie ‘uwagi’. Minimalne zamówienie dot. Zaproszeń wynosi 15 sztuk lub 150 zł.

2

Po odesłaniu formularza przygotujemy wycenę oraz projekt w wersji cyfrowej do akceptacji. Czas oczekiwania to 3 dni robocze w przypadku projektu gotowego i 7-10 dni roboczych przy projekcie indywidualnym

3

Akceptujecie projekt (lub wprowadzacie poprawki) oraz wpłacacie należność na konto

4

Po akceptacji oraz zaksięgowaniu wpłaty rozpoczyna się czas realizacji zamówienia, który wynosi 10-14 dni roboczych

5

Po tym czasie pakujemy i wysyłamy zamówienie kurierem UPS

DODATKI

1

Pierwsza rzecz, o której trzeba wspomnieć w przypadku dodatków jest termin złożenia zamówienia. Kiedy znasz szczegóły dot. wesela tj.; liczba gości, rozsadzenie gości, menu, jest to czas, żeby przejść do składania zamówienia. Żeby mieć gwarancję dostarczenia wszystkich dodatków na czas, zamów je nie później niż 4 tygodnie przed datą ślubu w innym wypadku napisz do nas a my sprawdzimy co da się zrobić. Staramy się pracować szybko i efektywnie, ale to jakość i staranność wykonania jest dla nas najważniejsza. Z tego względu zamówienia składane później niż wspomniane 4 tygodnie przed ślubem – będziemy realizować tylko jeśli będziemy mieć 100 % pewność, że wystarczy nam czasu aby wasze dodatki były zgodne z zamówieniem i naszymi standardami, a wy mogli spać spokojnie.

2

Wypełnijcie formularz dodatków ślubnych. Przeprowadzi was on przez wszystkie przemyślane przez nas warianty i jak zwykle możecie zostawić swoje uwagi pod koniec formularza.

3

Podobnie jak i w zamawianiu zaproszeń tak i w zamawianiu dodatków prosimy o odesłanie formularza, tak abyśmy mogli przygotować dla was ofertę. Wiadomość od nas otrzymacie w przeciągu 3 dni roboczych.

4

Jeśli jesteście zdecydowani prosimy o dokonanie płatności.

5

Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty- zaczynamy realizację waszego zamówienia.

PRÓBKI

Jeśli macie jeszcze trochę czasu, istnieje możliwość zamówienia próbek wybranych przez Was zaproszeń. W tym celu skontaktujcie się z nami mailowo, wybierzcie wzory oraz rodzaj przesyłki

(Ups 19 zł, list polecony 7 zł.) Cena pojedynczej próbki wynosi 10 zł

GOTOWE PROJEKTY ZAPROSZEŃ I MODYFIKACJE

 Wszystkie projekty zaproszeń prezentowane w galerii są dostępne – ich treść jest zamieniana i dopasowana do Waszych potrzeb nieodpłatnie. Do gotowych wzorów zaproszeń można dobrać dodatkowe opcje zdobień lub z nich zrezygnować. Do każdego wariantu zaproszenia prezentowanego na stronie BrodaZaprasza można nanieść także poprawki dotyczące zmian takich jak: kolor, font, układ graficzny.

PERSONALIZACJA

Standardowo zaproszenia mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości. Wypisanie nazwisk gości na komputerze jest dodatkowo płatne.

– listę gości należy przygotować w wordzie (*doc)
– Imiona i nazwiska gości należy umieścić w jednej kolumnie bez numeracji
– Imiona i nazwiska gości powinny być odmienione w bierniku (np. zapraszamy Macieja Weselnickiego)
– Jeśli mają być zastosowane zwroty grzecznościowe, również należy je uwzględnić
– Polecamy sprawdzić dokładnie pisownię. Nie sprawdzamy błedów, a zmiany po akceptacji projektów są niemozliwe.

PROJEKT MAPKI

Projekt mapki Projekt mapki do gotowego projektu jest odpłatny. Należy podać link do google maps z trasą dojazdu oraz wypisać wszystkie ważne punkty, które powinny znaleźć się na mapce. 40 zł

Interesuje cię cos innego?